„Saulės“ futbolininkės – Lietuvos salės futbolo „Ladygolo“ vicečempionės

Prienų sporto arenoje surengtose Lietuvos merginų salės futbolo žaidynių „Ladygolas“ aštuonių stipriausių Lietuvos futbolo komandų varžybose puikiai pasirodė jaunosios Druskininkų „Saulės“ mokyklos futbolininkės, treniruojamos Vytauto Kapčiaus.

Druskininkų „Saulės“ mokyklos futbolininkės iškovojo Lietuvos salės futbolo „Ladygolo“ vicečempionių titulą / Asmeninio archyvo nuotrauka

Pogrupyje rezultatu 1:0 nugalėjusios Visagino „Draugystės“, 2:0 – Kartenos mokyklos DC komandas ir 3:2 pralaimėjusios Kauno rajono S. Santvaro pagrindinės mokyklos sportininkėms, druskininkietės pateko į pusfinalio varžybas.

Pusfinalyje Druskininkų „Saulės“ pagrindinės mokyklos futbolininkės rezultatu 1:0 nugalėjo Šiaulių R. Gruzdžių gimnazijos komandą ir pateko į finalą.

Finalinėse varžybose po atkaklios kovos rezultatu 2:1 pergalę šventė Kauno rajono S. Santvaro pagrindinės mokyklos futbolininkės, jos ir tapo čempionėmis.

Po varžybų surengta iškilminga uždarymo ceremonija. Jaunosios futbolininkės buvo apdovanotos medaliais, diplomais bei vertingomis dovanomis.

Sugrįžusias į Druskininkus Lietuvos salės futbolo „Ladygolo“ vicečempiones ir jų trenerį V. Kapčių šiltai priėmė „Saulės“ mokyklos direktorė Lina Bagdanavičienė. Ji pasveikino su iškovota 2 vieta, palinkėjo stiprybės, sveikatos ir įteikė komandai atminimo dovanas.

„Saulės“ pagrindinės mokyklos futbilininkėms linkime siekti aukštų rezultatų, garsinti Lietuvoje savo mokyklą bei Druskininkų miestą.