Jaunųjų „Saulės“ futbolininkų sėkmė

Lietuvos mokyklų žaidynių (2008 m. gimusių ir jaunesnių) 5×5 futbolo varžybose geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo „Saulės“ pagrindinės mokyklos mokytojo-metodininko Vytauto Kapčiaus vadovaujamos komandos.

„Saulės“ futbolininkai laimėjo 1-ąją vietą ir žais zoninėse varžybose / Asmeninio archyvo
nuotrauka.

Saulės“ futbolininkės užėmė 1-ąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti kitame varžybų etape
/ Asmeninio archyvo nuotrauka.

Jaunosios „Saulės“ futbolininkės, nugalėjusios Leipalingio ir „Atgimimo“ mokyklų komandas, užėmė 1-ąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti kitame varžybų etape.

Berniukų varžybose „Saulės“ futbolininkai (gimę 2010 m. ir jaunesni) taip pat nugalėjo Leipalingio ir „Atgimimo“ pagrindinių mokyklų komandas ir laimėjo 1-ąją vietą. Jie taip pat iškovojo teisę dalyvauti kitame varžybų etape.

Linkime jauniesiems „Saulės“ mokyklos futbolininkams sėkmės, atstovaujant Druskininkams zoninėse varžybose.