Imtynių turnyre druskininkiečiai iškovojo 15 medalių

Kovo 30 d. Druskininkuose surengtas atviras laisvųjų ir moterų imtynių turnyras – pirmos šios sporto šakos varžybos mūsų mieste. Turnyre varžėsi 94 sportininkai iš Vilniaus, Kauno, Vilkaviškio, Raseinių, Kelmės, Jonavos, Alytaus ir Druskininkų.

Į varžybas pasveikinti sportininkų buvo atvykę Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas ir jo pavaduotojas Linas Urmanavičius. Per atidarymą parodomąją programą demonstravo Vilkaviškio imtynininkai.

Druskininkų SC komandą sudarė 21 sportininkas, tarp kurių – 3 mergaitės. Mūsų miesto atstovai iškovojo 15 medalių. Čempionu svorio kategorijoje iki 20 kg tapo Pijus Sabaitis, svorio kategorijoje iki 23 kg – Adomas Senkevič. Antrųjų vietų laimėtojai: svorio kategorijoje iki 20 kg –Tauras Senkevič; svorio kategorijoje iki 35 kg – Aronas Miglinas; svorio kategorijoje iki 35 kg – Juta Januškaitė; svorio kategorijoje iki 40 kg – Dovydas Sinkevičius; svorio kategorijoje iki 53 kg – Kasparas Kestinis; svorio kategorijoje iki 66 kg – Ugnius Dvorkinas. Trečiąją vietą svorio kategorijoje iki 29 kg užėmė Romualdas Pekarskas; svorio kategorijoje iki 35 kg – Arūnas Šmigelskas; svorio kategorijoje iki 42 kg – Danilas Shablii; svorio kategorijoje iki 53 kg – Domantas Kaunas; svorio kategorijoje iki 66 kg – Arminas Aleškevičius; svorio kategorijoje iki 40 kg – Goda Dvorkinaitė; svorio kategorijoje iki 43 kg –Viktorija Mankauskaitė. Įsteigta taurė jauniausiam dalyviui atiteko T. Senkevič, kuriam šį mėnesį sukaks 5-eri metai.