Druskininkų sporto centro auklėtinius varžybose lydėjo sėkmė

Savaitgalį Druskininkų sporto centre finišavo 2023 metų jaunimo salės futbolo U13 ir U15 divizionų čempionatai, kuriuos vykdė LSPFA, bendradarbiaudama su LVJUFA. Centro salėje buvo surengti dviejų amžiaus grupių finaliniai etapai.

Druskininkų SC komandai (treneris A. Kadziauskas) atiteko sidabro medaliai / Druskininkų SC archyvo nuotrauka

5000 m distancijoje trečią vietą iškovojo I. Dumbliauskas, o 3000 m distancijoje A. Orliukaitė iškovojo V-ąją vietą / Druskininkų SC archyvo nuotraukos

2023 m. Lietuvos jaunimo Futsal čempionate dalyvavo 16 komandų, kurios buvo suskirstytos į tris grupes: Pietų, Rytų ir Šiaurės-Vakarų. Šių grupių prizininkai iškovojo teisę dalyvauti finalinio etapo varžybose. Rytų grupės prizininkais tapo Druskininkų SC komanda (treneris Aurimas Kadziauskas), kuri dalyvavo U13 salės futbolo čempionato finale.

U13 diviziono kovos prasidėjo nuo Druskininkų SC ekipos pergalės 2:0 prieš Kauno „Žalgirio“ bendraamžius. Antrose rungtynėse Palangos FK „Gintaras“ ekipa 10:0 įveikė kauniečius, tokiu būdu pastarieji užėmė trečią vietą. Net 200 žiūrovų užfiksuota druskininkiečių ir palangiškių dvikovoje, savo turiniu ir emocijomis išties prilygusiai finalui. Susitikimą 4:2 laimėjo FK „Gintaro“ žaidėjai ir užsitikrino aukso medalius, o Druskininkų SC komandai atiteko sidabro medaliai.

Geriausio varžybų vartininko prizą pelnė Druskininkų ekipos vartininkas Ainoras Šukys, o aikštės žaidėjo prizą – Arnas Šeškus iš FK „Gintaras“ .

Popietę U15 divizioną vainikavo mažojo ir didžiojo finalo rungtynės. SK „Nemenčinė“ ekipa 6:1 įveikė Pasvalio SC ir tapo bronzos medalių savininke. Aukso medalius užtikrintai pelnė FK „Gintaras“, rezultatu 11:2 nugalėjęs FK „Ukmergės Vienybė“ bendraamžius.

Finalinio etapo komandas prizininkes ir geriausius turnyro žaidėjus apdovanojo naujasis Lietuvos futsal rinktinės treneris, specialistas iš Kroatijos Mico Martičius.

Finalinio etapo organizatoriai dėkoja Druskininkų sporto centrui už bendradarbiavimą, o Druskininkų vandens parkui – už įsteigtus prizus.

Šeštadienį Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Čempionate sėkmingai pasirodė Druskininkų sporto centro ėjikai (treneris K. Jezepčikas). Vyrų grupėje 5000 m distancijoje trečią vietą iškovojo Ignas Dumbliauskas (Druskininkai, 23:01.97). I-ąją vietą laimėjo Marius Žiūkas (Vilnius/Jonava, 19:54.92 – (geriausias Lietuvos sezono rezultatas), II-ąją vietą – Artur Mastianica (Švenčionys, 20:26.25, 3).

Moterų grupėje 3000 m distancijoje Akvilė Orliukaitė iškovojo V-ąją vietą, 14:25.63 (pasiekusi asmeninį rekordą). I-ąją vietą iškovojo Monika Vaiciukevičiūtė (Klaipėda, 13:04.50), II-ąją – Austėja Kavaliauskaitė (Kėdainiai/Vilnius, 13:22.46), III-ąją – Justė Perveneckaitė (Švenčionys, 13:32.20).