Druskininkuose – merginų rankinio turnyras treneriui Albinui Arbačiauskui atminti

Sausio 19-20 dienomis Druskininkų sporto centre surengtas merginų rankinio turnyras, skirtas treneriui Albinui Arbačiauskui atminti. Treneris A. Arbačiauskas buvo vienas iš rankinio pradininkų Druskininkuose.

Trenerį prisimename, kaip darbštų, aukštos erudicijos nusipelniusį Lietuvos rankiniui pedagogą, kuris išugdė ne vieną žinomą Lietuvos rankininką, tarp kurių – geriausia Pasaulio rankininke pripažinta Aušrelė Miklušytė.

Druskininkų SC komanda turnyre iškovojo antrąją vietą / Gintaro Grigo nuotrauka

Turnyre dalyvavo šešios merginų komandos: Druskininkų, Pasvalio, Panevėžio, Alytaus, Vilnius/Latvija ir Molėtų. Pirmąją turnyro dieną rungtynės buvo žaidžiamos pogrupiuose. Druskininkietės, treniruojamos trenerės Danguolės Sukankaitės, pogrupyje rezultatu 26:21 nugalėjo Panevėžio komandą, o 31:27 – Alytaus komandą. Alytaus komanda pralaimėjo Panevėžio ekipai (12:26).

Antrame pogrupyje Pasvalio komanda 27:18 įveikė Molėtų ir 30:28 – Vilniaus / Latvijos komandą. Molėtų komanda 20:30 pralaimėjo Vilniaus / Latvijos rinktinės komandai.

Šeštadienį varžybose dėl 5-6 vietų rungtyniavo Alytus ir Molėtų komandos (7:27), dėl 3-4 vietų –

Panevėžio ir Vilniaus / Latvijos rinktinės komanda (22:28). Dėl 1-2 vietų kovojo Druskininkų ir Pasvalio komandos. Šiose varžybose pirmąją vietą iškovojo Pasvalio merginų komanda, rezultatu 26:16 įveikusi druskininkietes, kurioms atiteko antroji vieta.

Visų komandų žaidėjoms buvo įteikti atminimo medaliai, o geriausios turnyro žaidėjos apdovanotos asmeniniais prizais. Komandos nugalėtojos buvo apdovanotos sportinėmis taurėmis.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie turnyro organizavimo ir vykdymo.

Druskininkų sporto centre surengtas merginų rankinio turnyras, skirtas treneriui A. Arbačiauskui atminti / Gintaro Grigo nuotrauka