Druskininkietis Vydas Mikelionis garbingai atstovavo Lietuvai Pasaulio rankų lenkimo čempionate Kišiniove

Rugpjūčio pabaigoje Moldovoje, Kišiniove surengtame 45-ajame Pasaulio rankų lenkimo čempionate dalyvavo beveik pusantro tūkstančio dalyvių iš 61 valstybės. Lietuvos komandos sudėtyje buvo ir druskininkietis, daugkartinis Europos čempionas, Pasaulio čempionatų prizininkas Vydas Mikelionis.

Druskininkietis V. Mikelionis (kairėje) Pasaulio rankų lenkimo čempionate Kišiniove savo amžiaus kategorijoje laimėjo 5 ir 6 vietas / Asmeninio archyvo nuotrauka

Nors šiose varžybose druskininkietis neužėmė prizinės vietos, tačiau jo pasiekti rezultatai – tikrai puikūs.

Kategorijoje „+ 70 Super grand master open“ mūsų kraštietis kaire ranka laimėjo penktą, o dešine – šeštą vietą.

Šios sporto šakos čempionatuose Vydas dalyvauja apie 30 metų ir sako, kad rankų lenkimas jam – labai graži sporto šaka. Jo žodžiais, pagrindinis rankų lenkimo varžybų tikslas – prispausti varžovo ranką prie žemės.

Druskininkietis pelnytai gali didžiuotis savo sportiniais pasiekimais, jo kolekcijoje – keli šimtai iškovotų medalių. Dukart iš varžybų jis sugrįžo su aukso medaliais, Europoje septynis kartus buvo antras ir aštuonis kartus iškovojo bronzos medalius.

„Dalyvauti Europos ir Pasaulio čempionatuose – nemažas finansinis iššūkis, todėl labai noriu padėkoti Druskininkų savivaldybei, Druskininkų sporto centrui už galimybę pasirengti ir dalyvauti pastarajame Pasaulio čempionate“, – sakė V. Mikelionis.