Sportas

Savaitgalį baigėsi Druskininkų savivaldybės veteranų krepšinio čempionato (40+ grupė) varžybos). „Druskininkų Lagūnos“ komanda 56:43 įveikė SK „Leipą“ komandą. „Techpro“ komanda 59:41 įveikė „AKK“. „Policijos“ komanda rezultatu 48:33 įveikė „Druskininkų Lagūną“.  SK „Leipas“ komanda 21:57 pralaimėjo „Techpro“ komandai. Druskininkų savivaldybės veteranų krepšinio čempionato varžybose I-ąją vietą iškovojo „Techpro“ komanda, II –ąją „AKK“, III-ąją –„Policijos“ komandos. Varžybų metu vyko krepšinio įgūdžių konkursas, kurį laimėjo „AKK“ komandos žaidėjas Virmantas Rinkevičius, o komandinį estafetės mėtymo konkursą laimėjo „Techpro“ komanda.

Pasibaigė Druskininkų savivaldybės vyrų krepšinio čempionatas. Varžybose dėl III-IV vietos, „Alėjos Ąžuolo“ komanda rezultatu 92:63 įveikė „Krantinės 3000“ komandą ir iškovojo III-ąją vietą. Finalo varžybose dėl I-II vietos, „Techpro“ komanda, rezultatu 93:79  įveikusi „D&D“ komandą, tapo 2016/2017 m. Druskininkų savivaldybės vyrų krepšinio čempionato nugalėtoja.

Finalinių varžybų metu vyko krepšinio įgūdžių rungties ir tritaškių metimo konkursai. Krepšinio įgūdžių rungties konkursą laimėjo „AQUA/Raja“ komandos žaidėjas Tautvydas Raškauskas, o tritaškių metimo konkursą laimėjo „Alėjos Ąžuolo“ komandos žaidėjas Robertas Bitinas. Komandoms prizininkėms ir konkursų nugalėtojams sportines taures ir medalius įteikė Druskininkų sporto centro direktorius Vilmantas Matkevičius.

Kovo 4 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijos sporto salėje vyko VII-asis Romo Zautros atminimo vyrų tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo „Belarus“, SK „Planas“ ir Druskininkų SC komandos. Prieš varžybas turnyro organizatoriai ir dalyviai padėjo gėles ant Romo Zautro kapo. Turnyro atidarymo metu prisiminti trenerio Romo Zautros sportiniai pasiekimai bei paminėta, jog treneris savo sportinį darbą pradėjo, būdamas tinklinio treneriu, o vėliau talkindavo, organizuojant įvairaus lygio tinklinio turnyrus ir varžybas. Trenerio atminimas buvo pagerbtas tylos minute. VII-ąjį Romo Zautros atminimo vyrų tinklinio turnyrą laimėjo ir pereinamąją taurę iškovojo Druskininkų SC komanda , 2:0 įveikusi „Belorus“ bei rezultatu 2:0 įveikusi SK „Planas“ ekipą. Antrą vietą turnyre iškovojo „Belorus“ komanda, rezultatu 2:1 įveikusi SK „Planas“ komandą.

Kovo 5 d. Jr. NBA „Lietuva“ krepšinio čempionato varžybose, Druskininkų SC berniukų komanda (2006 m. g. ir jaunesnių, treneris A. Baranauskas), namuose rezultatu 41:25 įveikė Marijampolės ŽSM-2 ir 58:17 – Prienų KKSC bendraamžių komandas. Gerai druskininkiečių komandoje rungtyniavo: Š. Šimkevičius, M. Akstinas, D. Glavinskas, B. Čepulis, D. Rukštelis, E. Kisel, S. Damulevičius.

Druskininkų savivaldybės veteranų krepšinio čempionato (40+ grupė) varžybų nugalėtojai/Gintaro Grigo nuotrauka

Kovo 10-11 d. Druskininkų sporto centro salėje vyks XV Tarptautinis jaunojo šaulio Giedriaus Matulionio atminimo rankinio turnyras, kuriame dalyvaus Alytaus, Kauno, Vilniaus, Ukrainos, Utenos ir Druskininkų komandos.

Kovo 10 d. (penktadienį): 11 val. Vilnius – Alytus;  12.10 val. Kaunas – Druskininkai; 13.20 val. Alytus – Utena; 14.20 val. Turnyro atidarymas; 14.50 val. Druskininkai – Ukraina; 16 val. Utena – Vilnius; 17.10 val. Ukraina – Kaunas. Kovo 11 d. (šeštadienį) finalai: 10 val. Rungtynės dėl 5-6 vietų; 11.20 val. Rungtynės dėl 3-4 vietų; 12.40 val. Rungtynės dėl 1-2 vietų; 14 val. Turnyro uždarymas.